Pagina de start a forumului rochess.org
rochess.org -  Forumul Sahului Romanesc
Cele mai recente discutii de pe lista RoChess !
Inregistrare

Pagina de start a forumului rochess.org Intrebari frecvente Cautare Lista membrilor Grupuri de utilizatori Profil Mesaje private Autentificare
   Favorite     Link-uri 
Importanta unui site oficial al federatiei romane de sah

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului rochess.org -> Un site al federatiei: www.frsah.ro
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  

Cat de important este un site al federatiei romane de sah ?
Foarte important
86%
 86%  [ 19 ]
Important
13%
 13%  [ 3 ]
Nu este important
0%
 0%  [ 0 ]
Nu stiu
0%
 0%  [ 0 ]
Voturi totale : 22

Autor Mesaj
radu
Site Admin

Data inscrierii: 19/05/2004

MesajTrimis: Dum 05 23, 2004 1:39 am    Titlul subiectului: Importanta unui site oficial al federatiei romane de sah Raspunde cu citat (quote)

La momentul in care comunicarea este foarte importanta, sahul romanesc nu are inca un site oficial. Raspunde la acest chestionar pentru a vedea care este parea ta.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
Lorand Bela Kis
Moderators
Moderators

Data inscrierii: 22/05/2004

MesajTrimis: Dum 05 23, 2004 4:51 am    Titlul subiectului: Site FRS Raspunde cu citat (quote)

Un site pentru FRS cu siguranta ca lipseste...poate totusi reusim sa compensam cu niste informaii utile despre FRS(tel,fax,adresa,adresa postala,)informatii despre cluburile din tara(situri,adrese de email,nr de tel,personane de contact etc),informatii despre concursurile din tara,diviiziile etc...

Adresa: Federatia Romana de Sah

Str. Ion Campineanu nr.20, sector 1, Bucuresti
Telefon: (4)021-312.5525
(4)021-312.7056
Fax: (4) 021-312.19.44
( 4) 021. 210 55 96

Adresa postala:
FEDERATIA ROMANA DE SAH
OFICIUL POSTAL 54, CP 24, 010031 - BUCURESTI-SECTOR 1

Margareta JUNCU-Secretar General

"federatia romana" <romanianchessfederation@yahoo.com>

Informatiile le-am luat de pe net din mai multe surse(http://www.romanianchess.org/cnsc/info_cnsc.html)
Va rugam pe cei care sunteti la zi cu unformatiile despre FRS (adresa,tel,fax,adresa de email etc) sa reveniti cu informatii NOI despre FRS si eventual daca este nevoie cu schimbarea informatiilor.
Va multumim anticipat!
Bellucci
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Marius Ceteras
Moderators
Moderators

Data inscrierii: 23/05/2004

MesajTrimis: Lun 05 24, 2004 12:33 pm    Titlul subiectului: Sugestii Raspunde cu citat (quote)

Eu consider ca foarte util ar fi sa existe pe site-ul FRS urmatoarele lucruri:

1. Adrese postale si de email ale cluburilor din Romania si a unor persoane de contact in diverse localitati.

2. Deciziile Consiliului Director si a Adunarii Generale a FRS.
Va vine sau nu sa credeti, eu nu cunosc inca ce s-a hotarat la AG a FRS din martie. Mi-a trimis doamna Margareta Juncu un email cu deciziile luate pe vechiul meu cont de email de pe electricaab.ro dar pana sa ma intorc de la CN de juniori cei de la servici au renuntat la acel server asa ca am pierdut emailurile primite la acea adresa. Desi am solicitat la FRS sa-mi retrimita acele decizii ale AG, nu le-am primit nici pana acum.

3. Formulare tipizate ale FRS, ma refer la cereri de legitimare, de transfer etc. Acestea ar trebui sa poata fi descarcate gratuit de pe site-ul FRS.

4. Buletinul intern al FRS, de exemplu in format pdf.

5. Calendarul de turnee al FRS, actualizat permanent.

6. Comunicate ale FRS

Poate mai sunt si alte lucruri care nu-mi vin acum in cap.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
ph81luc

Data inscrierii: 26/05/2004

MesajTrimis: Mie 05 26, 2004 8:06 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

eu as dori sa fie afisate adresele cluburilor calul alb si calul negru, iar daca se poate si al CS Tinerii Maestri?

Se poate???
he he he
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
YOIULI

Data inscrierii: 19/06/2005

MesajTrimis: Dum 06 19, 2005 2:07 pm    Titlul subiectului: Lista ELO / CIV Raspunde cu citat (quote)

FIDE poate sa administreze o lista ELO imensa, probabil ca si FRS ar putea face la fel,un pdf ar fi o solutie multumitoare avand in vedere ceea ce exista in prezent.
Un site al FRS...oricat de prost gandit...dar sa fie in el toate informatiile,caci partea de design si restul...cu timpul.
Va multumesc.
Sus
Furia

Data inscrierii: 18/02/2006

MesajTrimis: Sam 02 18, 2006 3:32 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Deacord cu Domnul Ceteras.
Mare nevoiede un site al Federatiei.
Sus
SirSRN
Pion

Data inscrierii: 13/12/2005

MesajTrimis: Dum 02 26, 2006 7:50 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

http://www.frsah.ro/ , pacat ca e in constructie
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
webmasteru'

Data inscrierii: 13/05/2006

MesajTrimis: Sam 05 13, 2006 9:58 pm    Titlul subiectului: Site FR Sah Raspunde cu citat (quote)

SirSRN a scris:
http://www.frsah.ro/ , pacat ca e in constructie

Acum exista! Mergi si verifica! Razz
Sus
SirSRN
Pion

Data inscrierii: 13/12/2005

MesajTrimis: Mie 09 06, 2006 9:46 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

am verificat, îmi place.. dar cred că mai trebuiesc adăugate articole Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
webmasteru'

Data inscrierii: 13/05/2006

MesajTrimis: Vin 10 13, 2006 5:55 pm    Titlul subiectului: Propuneri Raspunde cu citat (quote)

Cred ca ai face bine sa le trimiti celor de la www.frsah.ro sugestii despre ce articole ai dori sa se porteze pe site!
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului rochess.org -> Un site al federatiei: www.frsah.ro Data este GMT + 2 Ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Nu puteti atasa fisiere in acest forum
Puteti descarca fisiere in acest forum
Arhiva